EN >
0252 440 00 11
BODRUM HAKKINDA

BODRUM HAKKINDA BİLGİ

”Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin,

Sanma ki geldiğin gibi gideceksin,

Senden öncekiler de böyleydiler,

Akıllarını Bodrum’da bırakıp gittiler.”

– Cevat Şakir

Eyy Bodrum’un magazin programlarında göründüğü, pop şarkılarda tasvir edildiği gibi bir yer olduğunu düşünen Evde Yok, Cevat Şakir’e kulak ver. İnan Bodrum sadece Şamdan’da görünen yerlerden ibaret değil. Başka bir Bodrum mümkün.

İşte tamda bu yüzden Bodrum’un o eşsiz denizine, doğasına, sakinliğine âşık olup da “Aman Bodrum da turist doldu” diyerek her yaz bu aşkı sineye çekenlerdenseniz, bu sene bir şans daha verin bence Bodrum’a.

NEDEN BODRUM?

Çünkü yok yok Bodrum’da. Kafanızda ki tatilin ne olduğu fark etmez. Hatta inanın mevsim bile fark etmez Bodrum için. Her zaman, her kafaya uygun bir şeyler bulmak mümkün.

Sizin için tatil demek tarih demek ise Bodrum Kalesinden, Su Altı Arkeoloji Müzesine, antik tiyatrodan, dünyanın yedi harikasından biri sayılan Halikarnas Mozolesine kadar birçok eser sizi bekliyor olacak Bodrum’da.

Yok, “Ben kafa dinlemeye gidiyorum arkadaş” diyorsanız, öyle mahalleleri öyle koyları var ki Bodrum’un kendi nefes alışverişinizi duymak, dalga sesleri eşliğinde kitap okumak, gün batımını denizin içinden izlemek için de müthiş yerler bulabilirsiniz burada.

Bulunduğunuz sitedeki aramanızı kaybetmeyeceksiniz

Eğer konumuz yeşile doymaksa (ki Bodrum’a en düşük beklentiyle gittiğimiz konuydu) bunun için de birkaç önerimiz olacak yazının devamında